Recenzje

PISZĄ O NAS

Z firmą Studio 16 Hertz spotykam się podczas domowych odsłuchów już po raz trzeci. Pierwszy kontakt był związany z testem wspaniałych kolumn podłogowych Minas Anor IIIs, które opisałem TUTAJ.

- Monitory Canto Two i Canto Three

Głośniki produkowane przez Studio 16 Hetrz od wielu lat cieszą się doskonałą renomą na rynku polskim, a także coraz częściej poza granicami kraju. Marka jest znakomicie rozpoznawalna, ma status nieomal kultowej pośród wielu melomanów.

- Stereo i Kolorowo

Rozmawiając z polskimi producentami, za każdym razem mam wrażenie, że produkcja związana z audio jest dla nich czymś dodatkowym, niemalże hobbystycznym. Na palcach jednej ręki można wymienić firmy z kraju…

- High Fidelity

Zapraszamy do odwiedzenia stron Klubu miłośników Studia 16 Hertz na łamach forum audiosereo.pl. Tam dowiesz się wszystkiego od użytkowników naszych produktów.

- Audiostereo

Studio 16 Hz to, jak na nasze krajowe uwarunkowania, firma ze sporym dorobkiem. Powstała w 1996 roku, a więc w przyszłym obchodzić będzie 20-lecie; a podczas tych dwudziestu lat stała się dobrze rozpoznawalna oraz ma licznych fanów. Pod względem oferty celuje w coś, co możemy nazwać dobrym środkiem; to znaczy ani nie szaleje z cenami – nie napinając się na jakieś ekstrema – ani nie oferuje taniej masówki.

- hifiphilosophy