O firmie

Nasza historia

alt

Z miłości do muzyki…

Początki naszej działalności to rok 1996. Wówczas firma zajmowała się  modyfikacją zestawów głośnikowych. Następnie przyszedł czas współpracy z katowickim „Puzonem” gdzie wytwarzaliśmy kolumny głośnikowe na ścisłe zamówienie .
Dla firmy „Patefon” dostarczaliśmy produkty kina domowego.

Podstawą naszej działalności to prezentacja Państwu naszych wyrobów seryjnie produkowanych ,które aspirują do grupy produktów najwyższej  jakości. Naszą ideą jest konstruowanie zestawów głośnikowych, które barwą dźwięku zbliżają się do wzorca naturalnego, jakim jest muzyka na żywo.

Wysoka jakość dźwięku zależy w głównej mierze od doświadczenia konstruktora, ale także od podzespołów. Dobieramy je bezkompromisowo. Stosujemy głośniki renomowanych producentów skandynawskich. Skrzynki w naszych zestawach wykonane są z grubych płyt MDF, sklejki lub jako przygotowany kompozyt wielowarstwowy  przez zaufaną stolarnię i w przeważającej większości wykończone fornirem z drewna naturalnego . Wszystkie nasze zestawy są starannie projektowane, korzystamy ze specjalistycznego oprogramowania i profesjonalnych systemów pomiarowych. Model który trafia do seryjnej produkcji jest szczegółowo przesłuchiwany i testowany, tak aby sprawdzał się w trudnej akustyce pomieszczeń, w których nierzadko przychodzi mu pracować.

Miłość do muzyki i jego jak najwierniejszy przekaz sprawia że chcemy zaprezentować Państwu kolumny które są jak najbliżej artysty, który muzykę  stworzył.

Wszystkie nasze zestawy posiadają 2 letnią gwarancję.

Z wyrazami szacunku
Zespół firmy „Studio 16 Hertz”
NIP UE- PL6462125354
BDO  – 000005041
EORI – 646212535400000